Вантажні перевезення Львів Вантажоперевезення у Львові
Перевезення вантажів по області та Україні Перевезення по Україні
Квартирний переїзд, переїзд офісуОрганізація переїзду
Вантажники Львів Послуги професійних вантажників

Переїзд Львів: квартирний переїзд, переїзд офісу і перевезення меблів

Плануючи переїзд, наш Вам порада, довірте його професіоналам.

Квартирний переїзд

Одним з основних видів діяльності таксі "БІЗОН", безпосередньо, є перевезення меблів і якісна організація квартирних переїздів . Ми беремося допомогти людям при, всіляких переїздах, починаючи від найменших до великомасштабних переїздів установ і організацій. З багаторічного досвіду і безлічі побачених ситуацій висновок один, проводити переїзд повинні тільки досвідчені люди. Ми, як організація, що надає мувінгові послуги, зобов'язуємося залучити до Вашого переїзду виключно досвідчених фахівців.

Замовити квартирний переїзд можна за тел. (050) 587-57-75 або (067) 607-26-52

У чому на ваш погляд, полягає особливість квартирного переїзду?
Особливість полягає у підготовці меблів і речей до перевезення.
Зокрема: розбирання меблів, якщо є така необхідність; правильна її упаковка; маркування; упаковка тендітних предметів і побутової техніки; упаковка одягу. Все це вимагає індивідуального підходу і спеціального способу упаковки. Зробити це правильно і швидко зможуть наші фахівці.

Розбирання меблівРозбирання меблівЗастосування пакувального матеріалуЗастосування пакувального матеріалу

Саме тому рішення квартирного переїзду тільки одне – Вантажне таксі БІЗОН. Ми пропонуємо одні з кращих умов квартирного переїзду у місті Львові. Індивідуально підходимо до вирішення кожного переїзду. Виконуємо переїзди будь-якого масштабу. При необхідності термінового звільнення житла - моментально все організуємо.

Вантажне таксі БІЗОН - тільки правильний підхід до переїзду.

Наша фахівці, розібравши меблі, з легкістю повернуть їй первісний стан у новій квартирі, будуть ставитися до Ваших речей з особливою обережністю, оптимальним чином упакують кожен предмет, і особливо важливо, правильно покладуть всі у автомобілі.

Слід зазначити, що ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для проведення квартирного переїзду, а саме:

  • - власний автопарк меблевих машин;
  • - постійний склад штатних вантажників, здатних розібрати і зібрати будь-який предмет меблів;
  • - наявність пакувального матеріалу (стретч-плівка, картон і картонні коробки, повітряно-бульбашкова плівка, скотч і ін.;
  • - матеріальна відповідальність за збереження майна, підкріплена договором.

Офісний переїзд

У сучасному житті все тече, все змінюється. Підприємства ростуть і розвиваються, і як наслідок, з'являється необхідність переїжджати у більш великий і більш комфортний офіс. Звідси і виникає потреба у послузі офісного переїзду.
Вантажне таксі БІЗОН готове запропонувати Вам комплексне рішення офісного переїзду.

Офісний переїзд ЛьвівОфісний переїзд ЛьвівПеревезення вантажів ЛьвівПеревезення вантажів Львів

Що ви отримуєте від співпраці з нами при комплексному офісному переїзді?

  • - Економію часу витраченого на переїзд, адже ми професіонали знають свою справу, тому ми зможемо оптимально скласти план переїзду, визначити найбільш - ефективний час для проведення переїзду і швидко його завершити.
  • - Ми можемо перевести як звичайну офісні меблі, так і важкі предмети такі як сейфи, верстати та інше обладнання.
  • - Гарантію на якісні послуги.

Дачний переїзд

У місті життя кипить цілий рік, а у теплий сезон всім хочеться отримати насолоду від природою, свіжим повітрям і спокоєм. Ще з давніх часів з'явилася традиція на літній сезон перебиратися у заміські будинки і котеджі. Від квартирного переїзду, дачний переїзд відрізняється кількома особливостями. По-перше, найчастіше при дачному переїзді сім'ї не беруть з собою всі меблі, а лише найнеобхідніше, адже життя на дачі повинна проходити з комфортом.

При дачному переїзді не будуть зайвими послуги вантажників, навіть якщо переїзд відбувається всією сім'єю. Вантажники мають вже налагодженим алгоритмом роботи, з цього, при їхній допомозі навантаження, розвантаження, упаковка пройде значно швидше і акуратніше. Вантажне таксі БІЗОН допоможе Вам виконати дачний переїзд швидко, легко і комфортно.


Замовте мувінгові послуги у нашій компанії і насолодитеся процесом

Переїзд квартир ЛьвівПереїзд квартир ЛьвівПеревезення меблів у ЛьвовіПеревезення меблів у ЛьвовіПакувальні матеріалиПакувальні матеріалиВантажоперевезення по ЛьвовуВантажоперевезення по Львову
Мувінгові послугиМувінгові послугиПравильна упаковкаПравильна упаковкаПереїзд ЛьвівПереїзд ЛьвівКвартирний переїзд ЛьвівКвартирний переїзд Львів
MovingMovingУпаковка меблівУпаковка меблівПеревезення шафиПеревезення шафиУпаковка шафиУпаковка шафи
Демонтаж меблівДемонтаж меблівПослуга перезда у ЛьвівПослуга перезда у ЛьвівПереїзд офісуПереїзд офісу
Перевезення тендітних речейПеревезення тендітних речейУпаковка тендітної речіУпаковка тендітної речіТакелажні роботи ЛьвівТакелажні роботи ЛьвівПеревезення шафиПеревезення шафи
Доставка меблів з магазинуДоставка меблів з магазинуMoving serviceMoving serviceПеревезення важких предметівПеревезення важких предметівУпаковка піаніноУпаковка піаніно
Перевезення піаніноПеревезення піаніноПеревезення піаніноПеревезення піаніноПеревезення картинПеревезення картинУупаковка картиниУупаковка картини
Перевезення диванаПеревезення диванаУпаковка дивануУпаковка дивану
Перевезення столуПеревезення столуУпаковка столуУпаковка столуМеблі до переїздуМеблі до переїздуМеблі при переїздіМеблі при переїзді
Офісний переїздОфісний переїздУпаковка книг у коробкиУпаковка книг у коробкиУпаковка речейУпаковка речейУпаковка тарілокУпаковка тарілок


Відгуки клієнтів

Ми будемо вдячні, якщо Ви натиснете на кнопку соцмережі і розповісте про нас своїм друзям.

Марина Спасибо большое водителям и грузчикам за хорошую работу! Быстро, качественно и даже с юмором!) Выбрала Ваше такси - и не пожалела. Рекомендую!
Юля Заказывали машину 29.08.2015г. без услуг грузчика. Машина пришла даже раньше, очень вежливый и приятный водитель Константин, показал и помог уложить мебель так, чтобы не повредилась при перевозке, спасибо ему огромное!!! В общем, все прошло просто замечательно, и цена хорошая. Рекомендую!
Алена Спасибо! Все вещи перевезли в целости и сохранности. Даже зеркала! По нашим межгородским дорогам - это просто чудо! Будто не по ямам ползли, а по небу летели)
Никита Очень аккуратно перевезли, спасибо. Переживал за холодильник и понял, что зря.
Игорь Не могу оставить данную организацию без положительного отзыва. Вы меня просто выручили, эвакуировав мой мотоцикл. И это 2.05.15 в 00:30. Спасибо, был рад знакомству.